RESTAURANT & BAR

Ana Restoran

Burası tesisimizin gün boyu yemek yenilen restoranıdır. Her zevke uygun Türk ve dünya mutfaklarından çeşitli yemekler servis edilmektedir. Konuklar, servis saatlerinde kahvaltı, öğle ve akşam yemeği büfesinin tadını çıkarabilir.

Beach Bar

Bu eğlenceli bar, sahilde çok çeşitli atıştırmalıklar ve kokteyller sunmaktadır. Okyanusta bir dalış yaptıktan sonra veya plajda güneşlenirken serin bir kokteyl veya içkinin tadını çıkarın.

Pool Bar

Bu bar, havuz kenarında çok çeşitli serinletici içecekler sunmaktadır. Çekici bir dış mekan ortamında alkollü veya alkolsüz içeceklerin tadını çıkarın. Bu tesiste kahve ve çay için de özel bir saat var.

Lobby Bar

Bu kapalı bar, içkinin tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir. Öğleden sonra veya akşam içkisi için ideal bir yerdir.

Özel Restoran ($)

Bu fantastik restoranda yetenekli şeflerden esinlenen yaratıcı Ala Carte menüsünün yöresel ve dünya mutfaklarının tadını çıkarın. Bu özel restoranda harika bir mutfak deneyimi sizi bekliyor.

Coco Bar ($)
Bu eşsiz bar, konuklara cazip bir ortamda çok çeşitli premium el yapımı kokteyllerin tadını çıkarma imkanı sunuyor. COCO Bar, tesisin en sofistike bar teklifidir, bu nedenle eski klasiklerin yanı sıra uluslararası markaları bulabilirsiniz.

©  Copyright Maxirez – All Rights Reserved