KONAKLAMA

KAIRABA Bodrum Imperial‘de tümü balkonlu 375 odamız bulunmaktadır.

Standart Kara Manzaralı Oda - 193:

Maksimum 3 yetişkinin konaklayabildiği 24 m2 odalarda konforunuz için gerekli olan her şey düşünülmüştür. Standart odalarımızda, modern dekor ve rahatlıkla ön plana çıkmaktadır. Burada istediğiniz gibi dinlenebilir ve rahat bir uykuya dalabilirsiniz. Standart kara manzaralı odalarda eşsiz bir bahçe manzarası bulunmaktadır. Standart Kara Manzaralı Odalarmızda klima, kasa,direkt telefon, uydu TV, minibar ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Standart Deniz Manzaralı Oda - 29:

Maksimum 3 yetişkinin konaklayabildiği 24 m2 odalarda konforunuz için gerekli olan her şey düşünülmüştür. Kara manzaralı odalardan farkı çarpıcı deniz manzarası ile birlikte deniz melteminin tadını çıkarabilmeniz.

Standart Ranzalı Oda - 50:

Bu odalar ebeveynlerin talepleri üzerine özel olarak tasarlanmıştır. Klima, kasa,direkt telefon, uydu TV, minibar ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Suit - 8:

60 m2 lik odalarda odalarımıza konforunuz için gerekli her şey düşünülmüştür. Klima, kasa,direkt telefon, uydu TV, ekstra, minibar ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır ayrıca sunduğu bütün imkanların yanı sıra daha konforlu bir tatil için ayrı bir oturma odası bulunmaktadır

Aile odası - 95:

Bu 40 m2 lik odalarda maksimum 3 yetişkin ve 1 çocuk konaklayabileceği bahçe manzarasına sahip bu odalarımıza konforunuz için gerekli her şey düşünülmüştür. Klima, kasa, direkt telefon, uydu TV, minibar ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

©  Copyright Maxirez – All Rights Reserved