KONAKLAMA

Standart Kara Manzaralı Oda

24 m2 konforlu oda tek, çift veya ailenin tatil için ihtiyaç duyabileceği her şeye sahiptir. Her oda ziyaretçilere bahçeye eşsiz bir manzara sunar. Klima, kasa, direkt telefon, uydu TV,  Wi-Fi, minibar ve saç kurutma makineli tam banyo.

Standart Deniz Manzaralı Oda
Standart kara manzaralı odalarımızla aynı olanaklara sahiptir; ancak, balkonundan denize çarpıcı bir manzara sunar ve deniz esintisinin tadını çıkarmanızı sağlar.
Standart Ranzalı Oda
Bu odalar ebeveynlerin taleplerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Wi-Fi, uydu TV, ranza ve klima içeren yatak odası, minibar, direkt hatlı telefon ve eksiksiz bir banyo dahil olmak üzere çağdaş mobilyalar ve fantastik olanaklarla donatılmış tam donanımlı bir odanın keyfini çıkarın.
Suit Oda

60 m2 klimalı odalar, tesisimizde en fazla 2 yetişkin ve 2 çocuk kapasitelidir. Ayrıca uydu TV, bebek karyolası (gerekirse), emanet kasası, Wi-Fi, tam banyo ve çok konforlu yataklar da mevcuttur.

Aile odası
40 m2 klimalı odada en fazla 3 yetişkin ve 1 çocuk konaklayabilir. Odalar, tesisimizin bahçelerinin güzel manzarasına sahip bir balkona sahiptir. Tamamen uydu TV, bebek karyolası (gerekirse), kasa, Wi-Fi, tam banyo ve kral yatak ile donatılmıştır.Balkonundan denize çarpıcı bir manzara sunar ve deniz esintisinin tadını çıkarmanızı sağlar.

©  Copyright Maxirez – All Rights Reserved