ODALARIMIZ

KAIRABA Bodrum Imperial‘de tümü balkonlu 375 odamız bulunmaktadır.

Kairaba Bodrum Imperial
Kairaba Bodrum Imperial

Kairaba Bodrum Imperial

Daha kültürel bir tatil mi arıyorsunuz? Bodrum, antik Halikarnas şehrinin üzerine kurulmuş bir ilçedir. Dünyanın 7 antik harikasından biri olan Karya hükümdarı Mausolus‘un ,Halikarnas Mozolesi kalıntılarına ev sahipliği yapmaktadır.

Günümüzde önemli ve büyük şahsiyetlerin mezarlarına verilen „mozole“ ismi aslında bir zamanlar bütün heybetiyle duran bu yapıdan gelmektedir. Halikarnas, aynı zamanda Büyük İskender‘in MÖ 334‘te kuşatma altına alması ve 1400‘lü yıllarda da Hospitalier Şövalyelerinin Halikarnas Mozolesinden söktükleri taşlarla inşa ettikleri Bodrum Kalesi ile de ünlüdür. Dolayısı ile büyüleyici tarihiyle ön plana çıkan Bodrum antik kalıntılar arasında geziye çıkan gezginler ve antik tarihin hayranları unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır.

Muhteşem Hizmetlerimiz

Kairaba Bodrum Imperial, misafirlerine şık iç mekanlar ve çeşitli binalara yayılmış zarif bir şekilde döşenmiş odalar sunuyor. Çeşitli eğlence aktiviteleri için yüzme havuzları, su kaydırakları ve aktivite alanları gibi çeşitli olanaklar da mevcuttur.

Kairaba Bodrum Imperial
Restaurant

Otelimizin restoran ve barları, konuklarına konaklamaları boyunca birinci sınıf bir mutfak deneyimi sunuyor.

Kairaba Bodrum Imperial
Sahil & Havuz

Sahilimizde güneşlenirken kokteyl ve diğer soğuk içecekler içebilir, kendinizi maceraya hazır hissettiğinizde su sporları ve diğer animasyon etkinliklerine katılabilirsiniz.

Kairaba Bodrum Imperial
SPA ($)

Canlandırıcı bakımları ve spa terapileri, masaj odaları, fitness merkezi, buhar odası, sauna ve Türk Hamamı

Kairaba Bodrum Imperial
Çocuk Kulübü

Mini Club 4 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. Çoçuklarınız için daha bir sürü aktivitemiz mevcuttur.