KAIRABA BODRUM IMPERIAL

Kairaba Bodrum Imperial Resort, 375 konforlu odadan oluşan portföyüyle Muğla’nın muhteşem deniz kıyısındaki son teknoloji ürünü ultra her şey dahil bir tesistir. Altın kum ve sakin turkuaz suların olduğu bir yer. Bu tesis, Türk Rivierası’nda lüks bir deneyim arayan çiftler veya aileler için ideal bir cennettir. Kairaba Bodrum Imperial Resort, bir misafirin bir sahil beldesinden bekleyebileceği her şeye sahiptir. Buna özel plaj, yüzme havuzları, muhteşem restoranlar ve serinletici barlar koleksiyonu dahildir. Yemek açısından bakıldığında, tatil köyümüzün konukları her türlü lezzetli yemekle kendilerini şımartabilirler.Eğlence konusunda Kairaba Bodrum Imperial Resort canlı gösterilere ve açık hava sinemasına ev sahipliği yapar. Küçük konuklarımız Çocuk Kulübümüzden seçebileceğiniz birçok aktiviteye sahiptir.

KONAKLAMA

SUIT ODA
60 m2 klimalı odalar, tesisimizde en fazla 2 yetişkin ve 2 çocuk kapasitelidir. Ayrıca uydu TV, bebek karyolası (gerekirse), emanet kasası, Wi-Fi, tam banyo ve çok konforlu yataklar da mevcuttur.
STANDART ODA

24 m2 konforlu odalarımız tek, çift veya ailenin bir tatil için ihtiyaç duyabileceği her şeye sahiptir. Her oda ziyaretçilere bahçeye veya denize eşsiz bir manzara sunar. Klima, kasa, direkt telefon, uydu TV,  Wi-Fi, minibar ve saç kurutma makinelidir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kairaba Bodrum Imperial

©  Copyright Maxirez – All Rights Reserved