Konaklama

KAIRABA Alaçatı Beach Resort’ta misafirlerimiz için çeşitli oda seçeneklerimiz bulunmaktadır. Odaların tamamında deniz kıyısında konforlu bir konaklama için gerekli olan bütün imkanlar sunulmaktadır.

Deluxe Odalar:

27 metrekarelik bu oda tipi otelimizin standart odalarıdır. Bahçe ya da havuz manzarasına sahip olan bu odaların içerisinde tam donanımlı banyo, minibar, rahat yataklar, LCD televizyonlar ve havalandırma sistemi bulunmaktadır.

Suit  Odalar:

55 metrekarelik bu odalar misafirlerimiz için küçük bir oturma bölümünü de içeren geniş odalardır. Bahçe ya da deniz manzarasına sahip olan bu odaların içerisinde tam donanımlı banyo ile bir minibar, rahat yataklar, LCD televizyonlar ve havalandırma sistemi bulunmaktadır.

Junior Suit Oda:

45 metrekarelik bu odalar misafirlerimiz için küçük bir oturma bölümünü de içeren geniş odalardır. Bahçe manzarasına sahip olan bu odaların içerisinde tam donanımlı banyo ile jakuzi, bir minibar, rahat yataklar, LCD televizyonlar ve havalandırma sistemi bulunmaktadır.

Kral  Daireleri:

60 metrekarelik, havuz, deniz veya bahçe manzarasına sahip olan ve otelimizin en geniş odaları olan bu oda kategorisinin içerisinde büyük bir oturma bölümü, tam donanımlı banyo ile jakuzi, LCD televizyon, minibar ve havalandırma sistemi yer almaktadır.

BENZERSİZ ÖZELLİKLER

  • Ege Denizi kıyısında seçkin tatil mekanı
  • Tesis içinde birinci sınıf restoran seçenekleri
  • Alaçatı’nın büyüleyici köylerine yakın mesafe
  • Samimi ve güler yüzlü otel personeli
Belek